top of page
SLS_real_Kreslicí plátno 1 kopie 15.png

139.990€

2 izbový byt vo Zvolene - sídlisko Západ, po kompletnej rekonštrukcii

Ponúkame skvelú príležitosť pre tých, ktorí hľadajú nový a ešte nikdy neobývaný domov, kde môžu začať písať svoj vlastný príbeh. Tento slnečný byt bol zrekonštruovaný s dôrazom na detail a kvalitu, pričom boli použité moderné a kvalitné materiály.

Bola zrealizovaná nová elektro a vodoinštalácia, murované jadro s oddeleným WC, kvalitné bezpečnostné dvere, krásne interiérové dvere, vinylové podlahy, nové radiátory a plastové okná. Kuchyňa je predpripravená na linku podľa vlastných predstáv.

 

Byt pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne, WC, kuchyne, jednej samostatnej izby a jednej priechodnej izby. Nachádza sa na 6/8 poschodí.
 

Výhodou tohto bytu sú mimoriadne nízke mesačné náklady, čo je ideálne pre jednotlivcov, páry alebo mladé rodiny, ktoré si chcú udržať svoje náklady na bývanie na minimálnej úrovni. 

Rozlohu má 64m2  a jeho súčasťou je aj balkón, kde si môžete vychutnať svoju rannú kávu alebo večerné posedenie. K bytu patrí aj pivnica, ktorá poskytuje dostatok úložného priestoru a rekonštrukciou prešiel aj výťah.
 

Ak hľadáte byt, ktorý vám ponúka komfort, kvalitu, nízke náklady a výhodnú polohu s kompletnou občianskou vybavenosťou, potom je táto ponuka presne to, čo hľadáte. 

Rozloha

64 m²

Výhoda

prekvapujúco nízke mesačné náklady

Poloha

Zvolen - Západ

Cena

139.990€

bottom of page