top of page
SLS_real_Kreslicí plátno 1 kopie 15.png

116.990€
109.990€

ZNÍŽENÁ CENA
3-izbový byt s čiastočnou rekonštrukciou v Žiari nad Hronom

Ponúkame vám na predaj príjemný 3-izbový byt v Žiari nad Hronom, na Sládkovičovej ulici. Tento byt o rozlohe 65 m² predstavuje ideálne bývanie pre rodiny alebo páry, ktoré hľadajú komfort, pohodu a výbornú občiansku vybavenosť.

Byt pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne, samostatného WC, kuchyne, troch obytných izieb, z toho sú dve samostatné izby a jedna priechodná obývačka, ktorá je ideálnym miesto na spoločné rodinné chvíle. Z obývačky je možné ísť aj na balkón. K bytu patrí pivnica pre vaše úložné potreby.

Čo sa týka vybavenia, byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou, ktorá zahŕňa modernizáciu kuchyne, plávajúce podlahy v celom byte, murovanú kúpeľňu s oddeleným WC. Obývačka je zvýraznená estetickým zníženým stropom, samozrejmosťou sú plastové okná, čo zaručuje výbornú tepelnú účinnosť a pohodlie. Okrem toho, v byte došlo k čiastočnej výmene elektrických rozvodov.

Jednou z hlavných výhod tohto bytu je, že sa predáva so zariadením, umožňujúc tak novému majiteľovi nasťahovať sa bez potreby ďalších investícií. Bytový dom nedávno prešiel výmenou výťahu, čo zvyšuje komfort bývania a je vybavený elektrickým vrátnikom pre zvýšené bezpečnostné pohodlie.

Tento byt predstavuje ideálnu príležitosť pre tých, ktorí hľadajú kvalitné bývanie v pokojnej, no dobre dostupnej časti Žiaru nad Hronom. Je ideálny aj ako investičná nehnuteľnosť, nakoľko je ihneď obývateľný a so zariadením.

Rozloha

65 m²

Výhoda

Vyhľadávaná lokalita

Poloha

Žiar nad Hronom

Cena

109.990€

bottom of page