top of page
SLS_real_Kreslicí plátno 1 kopie 15.png

59.990€

Starší rodinný dom na predaj v Janovej Lehote

Hľadáte vlastné miesto, kde by ste si mohli oddýchnuť po náročných dňoch v práci? Ponúkame na predaj 3-izbový rodinný dom, ktorý sa nachádza na pozemku s rozlohou 355m2, len 10km od mesta Žiar nad Hronom.

 

Dom pozostáva z priestrannej vstupnej chodby, dvoch samostatných izieb, ktoré poskytujú dostatok súkromia, zatiaľ čo priechodná izba môže slúžiť ako spoločenská miestnosť pre celú rodinu.
Kuchyňa je priestranná s dostatkom miesta na prípravu jedál, špajzu využijete na uskladnenie potravín a iných potrieb, kúpeľňa a WC sú oddelené.

 

V roku 2016 boli vymenené plastové okná a obnovená elektrická inštalácia. Kúrenie je ústredné, avšak plynová prípojka je na hranici pozemku, pokiaľ by ste si želali plynové kúrenie.
Inak je nutná komplexná rekonštrukcia a aj napriek jeho staršiemu veku, dom ukrýva veľký potenciál na vytvorenie útulného domova podľa vlastných predstáv. 

 

Lokalita je v pokojnej obytnej oblasti, obec disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou, t.j. potraviny, škôlka, škola, pošta.

Dom je v osobnom vlastníctve a bez tiarch, takže proces kúpy bude rýchly a jednoduchý.

 

Ak hľadáte dom s menším pozemkom v tichej lokalite a nevadí vám zrealizovať rekonštrukciu podľa vlastných predstáv, tento dom s férovou cenou je pre vás ideálnou voľbou.

Rozloha

355 m²

Výhoda

Nízka cena

Poloha

Janova Lehota

Cena

59.990€

bottom of page